Království naděje 5.chapter

15. května 2011 v 1:24 | Vyšinutá yaoistická jashinistka Kiruška-chan xD |  Království Naděje
Anotace: Včera(nebo už je to předevčírem???) mi Abigail připomněla, že mám povídku Království Naděje....tak sem dávám 5.díl. A to mi připomíná, že 6.díl je už skoro hotový xDD takže ten tu snad bude příští týden, dle oblíbenosti tohohle =D to snad chápate ne? Jsem ráda, když si to lidi alespoň přečtou xDD Tak fajn, asi moc kecám. Takže kdo chce číst, tak šup pod perex xD

A tak mně napadá....Abagail, chceš v povídce změnit jméno z Tsubaki na Abigail nebo ne?? =DDD


V tu chvíli se ozvalo jak cvaknul zámek a do dveří vešel....Sirius Black.
,,Ahoj Sayo."řekl Sirius a vešle do do místnosti. Saya sebou škubla a podívala se na svého zachránce, jeho tmavé oči mu jiskřili.
,,Jéé Siriusi! Arigato!"vypískla Saya a vrhla se mu kolem krku. Pevně ho objala. V temné místnosti se jí nelíbilo, byla taková velmi neútulná.
,,Nemáš za co. Zachránil bych tě dřív, ale hlídkoval tu ten slizák Snape."řekla Sirius a Saya mu lípla pusu na tvář. Načež se začervenala.
,,Ale mám kdoví jak dlouho bych tu zkejsla."řekla Saya a oba vyšli před učebnu. Tam stál profesor Snape a oby se lekli až nadskočili.
,,Co vy dva tady tak pozdě děláte?"zeptal se jich. Saya se Siriusem se na sebe podívali a zrudli, i když nic nedělali.
,,Sayu někdo zamknul v místnosti. Jen jsem ji otevřel."bránil se Sirius. Saya zbystřila. Vycítila nebezpečí.
,,Nelžete mi!"křiknul Snape a Saya chtěla použít nátlak.,,Nepoužívej ho!"zazněl Saya v hlavě přísný hlas, který poslechla.
,,Mohu projít."ozval se chladný hlas. Z tmy se vynořila Kira. Její tmavé vlasy splývaly se tmou a jasně modr oči plály zlostí.
,,A co vy tady děláte?"zeptal se Snape a podíval se na Kiru. Ta jej probodla pohledem a dál se mu nevěnovala.
,,Hledám svou sestru. Jdeme Sayako."řekl Kira a všichni tři pomalu odcházeli do Nebelvírské koleje.
,,Dostanete školní trest!"zaječel na ně Snape. Ani jeden s nich ho neposlouchal. Všichni pokračovali v cestě.
,,Jasně"houknul Sirius. A všichni tři došli do Nebelvírské ložnice. Tam v křesle seděla Tsubaki a něco si četla.
,,Co se stalo?"vyhrkla, když je zahlédla. Kira mávnula rukou a odešla do ložnice. Saya zamířila za ní a zůstal tam jen Sirius.
,,Sayu někdo zamknul v učebně."řekl Sirius a Tsubaki se na něj podívala. Její ustaraný pohled mluvil za vše.
,,Kdo? Kdo by to mohl udělat."vyhrkla a podívala se na Siriuse. Ten se díval na rudý koberec jako by byl velmi zajímavý.
,,No víš...nevím jestli je dobrý nápad ti to říct."řekl opatrně Sirius a podíval se na Tsubaki. Ta se ne něj vražedně podívala.
,,Dělej! Vyklop to!" zavrčela Tsubaki. Sirius se na ni podíval. Vypadala velmi nebezpečně. Byla napružená jako kobra.
,,Byl to Draco Malfoy."řekl Sirius a polknul. Tsubaki mu pod krkem držela hůlku a on k ní zvednul oči, leskl se v nich vztek.
,,Fajn."řekla a odešla také do dívčí ložnice. Sirius si oodechnul a odešel také si lehnout. Ještě dlouho v noci přemýšlel nad pusou co mu Saya dala. Jako by na tváři cítil její dívčí rty. Usmíval se a s tímto pocitem také usnul.

,,Máš nějakej problém?"zeptala se Hermiona. Před ní stála Nomi a dívala se na ní. Její vražedné oči se nedali přehlédnout.
,,Nech Freda a George na pokoji."zavrčela Nomi a dívala se na Hermionu. Té se na tváři usadil sebevědomí úsměv.
,,Jsou to oba pitomci nemá cenu se s nimi zabavovat."řekla Hermiona a Nomi pěnila. Měla na Hermionu vztek.
,,Neříkej jim pitomci. Sama jsi namyšlená kráva."prskla po ní jako kočka Nomi a podívala se na ní, Hermiona měla v očích klidný pohled.
,,Ty toho nějak víš, myslím, že mně neznáš, tak mně nesuď."řekla Hermiona klidně, ale i ona měla na mále a chtěla na ní začít ječet.
,,Stačí, co slyším. Jsi nesnesitelnej šprt."řekal Nomi a dívala se na Hermionu. Ta už měla Nomi dost. Tyhle dvě se nesnášely od prvního pohledu.
,,Přestěň mně soudit. Navíc nejsem šprt. Mohla by jsi přesta poslouchat Malfoye a začit lidi poznávat."zvrčela tentokrát Hermiona a podívala se na Nomi. Ta se vzteky skoro třásla, nesnesla, aby se někdo navážel do jejích přátel.
,,Nech Freda a Goerge napokoji a já nechám tebe."zvrčela Nomi a i když si to nechtěla přiznat byla do Freda zamilovaná.
,,Fajn."řekla Hermiona a odešla. Nomi, tam ještě chvilku stála a dívala se jaksi někam do blba, když zazvonilo odešla do třídy.

Dopoledne probíhalo celkem v klidu. Hichigo spolu s Dracem provokovali Kiru, Saya se smála a povídala si se Siriusem. Nomi se přidala k pokecu u Freda a Ginny. A Tsubaki vymýšlela co udělá Dracovi, jako pomstu za zavření Sayako. Všichni nerušeně odcházeli na oběd a Draco šel proti Tsubaki.
,,Dávej bacha."osočil ji, když do ni nešetrně strčil. Tsubaki se na něj podívala a on se na ni sladce usmíval, což ona těžce nesla.
,,A nechceš se omluvit?"zeptala se ho. V jeho tváři četla překvapení, nad její drzostí. Nikdy se mu nidko neodvážil odporovat.
,,Já...spíš ty mně ne?"prohodil Draco a díval se na ni. Tsubaki se ušklíbla. Chtěla mu dát přes hubu, ale nemohla.
,,Já nevím kdo včera zavřel Sayu do učebny?"pronesla bezelstně a v Dracově obličeji se mísila naštvanost se strachem.
,,Nevymýšlej si."odseknul ji. Tsubaki se pro sebe usmála. Draco na ni vyděšeně hleděl, myslel si že ho nikdo neviděl.
,,Já si nevymýšlím. Mám svědka co tě viděl."řekla mu sladce a podívala se na něj. Draco rudnul vzteky a začal se třást.
,,Tak hele ty jedna Nebelvírská štětko, aby jsi jednu nedostala."zvrčel Draco. Tsubaki se ho nebála a čekala co bude dál.
,,Tak dělej. Já se tě nebojím."řekla Tsubaki a podívala se na něj. Na rtech si jí hrál šibalský úsměv a těšila se.
,,Já ti jedná natáhnu."zavrčel Draco a třásl se vzteky. Na tohle Tsubaki čekala. Čekala až bude zlostí bez sebe a mohal vykonat svůj plán.
,,Jen do toho. Ale malé upozornění. Vrátím ti ji."řekla Tsubaki a mírně se pousmála. Draco se na ni vražednbě díval.
,,Ty malá špinavá šmejdko."zahřměl a Tsubaki se na něj pořád usmívala. Její klid ho vy váděl z míry, stejně jako u Kiry.
,,Nebuď na mně tak zlý."řekal mu jemně a on se naštval snad ještě víc. Tsubaki měla co dělat, aby se nezačala smát.
,,Jsi ubohá."poznamenal a Tsubaki jemně švihla hůlkou. Draco o dva kroky ustoupil a zřítil se do bazénku plného bahna. To se pod jeho vahou rozlilo po celé chodbě. Tsubaki chytla výtlem, stejně jako v pozadí stojící Saya. Draco měl v blond vlasech hnědý melír, jež nevábně voněl. Tsubaki se smála až se za břicho popadala. Saya ta se tam smíchy mále sklátila.
,,To tě naučí se chovat."řekla a Saya si s ní plácla. Obě se řehtali jako šílené. V pozadí je pozorovala Kira.
,,Já tě zabiju."zavrčel Draco a pozvedl hůlku do vzduchu. Saya se na něj usmála a jeho hůlka vzplála, Draco odskočil.
,,Skvěle Tsubaki. Nemáš hlad. Jdem na oběd?"řekla Saya a podívala se na Tsubaki. Při pohledu na Draca se obě zase začali smát.
,,Jasný, že jdeme. Mám hlad jako vlk."řekla Tsubaki a obě se smíchem odešli do jídelny, kde na ně čekalo mnoho lákavých pokrmů.

Kira mezitím odešla do školní zahrady. Zde se setkala s Hichigem. Ten pomáhal Dracovi se umít a vyčistit mu šaty.
,,Jedna holka a takhle ti to nandala."usmála se Kira. Draco na ni vrhnul nenávistný pohled a ona se na něj sladce usmála.
,,Ty mrňavej prcku, pomlč jo."řekl nakvašeně Draco a podíval se na Kiru. Té si na tváři hrál sladký úsměv a klidné oči.
,,Co je malý to je hezký a šikovný v posteli."odsekla Kira a podívala se na Draca. Jemu se v očích zaleskla touha (úchylák xD)
,,Tak to bych chtěl vidět."zaprovokoval ji. Ta k němu přišloa a jemně ho pohladila po tváři, zachvěl se po celém těle.
,,Nikdy nezažiješ."poznamenala šeptem a chtěla odejít. Draco byl však rychlejší a chytnul ji za ruku, podívala se na něj. Než stihla cokoliv udělat políbil ji. Kira vytřeštila oči a odkopla ho do dáli, až se zastavil o strom.
,,Tohle už nikdy nezkoušej."zavrčela a Draco se usmál. Pomalým krokem odešel pryč a Hichigo šťouchnul do Kiry.
,,Co chceš?"zavrčela na něj Kira. Její letmý pohled do dáli, ho utvrdil v tom že nedává pozor. Švihnul proti ní svou Zanpakutou.
,,Prcku tvá ségra by byla k nakousnutí."řekl Hichi. Nemyslel to vážně, ale potřeboval Kiru nějak vyprovokovat, což se mu dařilo.
,,Drž hubu kreténe."řekla Kira a Hichigo cítil, že její maska sebeovládání už moc dlouho nevydrží, což přesně potřeboval.
,,Ten její hrudník. Dal bych si říct.Je krásná a určitě je to děvka."řekl Hichigo a Kira po něm skočila, chytla ho pod krkem.
,,Ty jeden namyšlenej spratku, zmlkni."zavrčela a jeho krk stiskla. Zalapal po dechu a odkopnul ji od sebe. Čímž získal prostor.
,,Ale přeci se nezlobíš."usmál se na ní. Ona na něj zaútočila a začala pravá a nefalšovaná bitka Shinigami, mlátili se jak smyslů zbaveni.
,,Zabiju tě."zavrčela Kira a oba spolu začali bojovat v Bankai. Najednou ucítili jak se zachvěla zem a všechno se zatřáslo.
,,Co se to děje."vyhrknul Hichigo a podíval se na Kiru. Ta rychle vyrazila ke hradu. Hichigo běžel vedle ní, nemohli použít bleskový krok.
,,Někdo sem přišel, někdo, kdo nás chce zabít."řekla Kira a oba pokračovali v cestě do hradu. Tam už začala bitva. Všude lítala kouzla i všechno co mohlo létat. V tomhle kalupu našel profesor Brumbál Sayu.
,,Sayako najdi svou sestru a zybtek své skupiny. Musíte najít a odvést odsud....


Koho musí odvést hradu??
Najde Saya svou sestru, která je schopna dostat je ven??
Kdo v tomhle boji přijde o život??
Co bude muset Tsubaki překonat??
Zvládne Kira je vyvést ven včas??

To vše v příštím díle s názvem Bradavicemi prochází smrt aneb smrt je jediné řešení

Doufám, že se vám líbilo a přečtete si i další díl. Který vyjde zanedlouho(tedy doufám =))

Vaše Kiruška-chan =DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anmee Ryuuhen Jeagerjaques Anmee Ryuuhen Jeagerjaques | Web | 15. května 2011 v 8:32 | Reagovat

... někdy přečtu!

2 Kuroi Kuroi | Web | 15. května 2011 v 11:34 | Reagovat

jupí!!! další povedený díl ! super. Jen piš dál! Jestli přestaněš, tak tě čeká krutý osud *našeptává a poté se nevině uculuje*

3 Shizuma Kyoshi Shizuma Kyoshi | Web | 15. května 2011 v 14:18 | Reagovat

pekne!! :))

4 Yami Yami | Web | 15. května 2011 v 16:49 | Reagovat

Páni, ty píšeš povídky?! To si musim přečíst! Jenže je to táááák dlouhý... jednou si to přečtu, bude to určitě úžasný :D

5 Mineko Mana Sabutori Mineko Mana Sabutori | Web | 15. května 2011 v 16:50 | Reagovat

Na blogu je ďalší dielik :)

6 Abigail Abigail | Web | 15. května 2011 v 18:38 | Reagovat

skvělý díl :-) a klidně to jméno přeměn jestli chceš

7 Quenen Quenen | Web | 16. května 2011 v 17:40 | Reagovat

Ahoj,u mě je Doplňovačka určitě přijď. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama