Království Naděje 4.Chapter

18. března 2011 v 11:20 | Vyšinutá yaoistická jashinistka Kiruška-chan xD |  Království Naděje
Anotace: PO dlouhé době jsem si vzpomněla, že by se sem měl dát další díl. Tak doufám, že budete mít radost xDD prosím vás o komentáře xDDŘíká se jim Vyvolení. Děvět mladých lidí, jež byli nedobrovolně vtaženi do války. Devět mladých lidí, kteří byli vybráni, aby zachránili své světy. Světy v ních žijí, své rodiny, přátele. Každy z nich je jiný, má jiné schopnosti. POkud je však dokáží sehrát a secvičit budou silní. Bude to však stačit na záchrnu Vesmíru a zabití jejich nepřítele. Nepřítele jehož neznají. Bojují proti někomu o kom nic neví, je to těžký úkol. Všichni však věří, že tento úkol zvládnou. Aby se naučili něco nového jsou posláni do Bradavic. Světa, jež se jich moc nedotknul. I když jsou v tomto společenství nový, rychle si získají přátelé, respekt či lásku. Na druhou stranu je také bude provázet nenívist, závist a mnoho nepřátel, jež číhají na každém rohu.
,,Tsubakiiiiii!"ozval se veselý hlas mladé dívky po celé chodbě. Jmenovaná se otočila. Za ní letěla dívka a tmavé oči pobaveně jiskřily.
,,Co jsi zase provedla, Nomi?"zeptala se Tsubaki a podívala se na svoji kamarádku. I když obě byli jin koleje, docela se skamarádili.
,,Schovej. Jde sem Brumbál."řekla Nomi a schovala se za svoji Nebelvírskou kamarádku. Tsubaki se podívala na ředitele a vyprskla smíchy.
,,Santameee!"zakřičel Brumbál čímž na sebe upoutal pozornost všech. Jeho stříbrné vlasy zářili všemi barvami. Obvykle střízlívý hábit byl nyní v kanárkově žluté barvě a na nohou měl proužkaté tlusté ponožky.
,,Včera jste na mně vylila kbelík s pivem a dneska tohle."vyštěkl vážený ředitel Bradavic. Všichni smály a dívali se na ředitele.
,,Omlouvám se pane řediteli."řekla kajícně Nomi a udělala smutné oči. Samotný ředitel si povzdechl a mávnul rukou.
,,To je poslední varování."řekl Brumbál a odešel. Obě dívky se rozchechteli. V tu chvíli k ni dorazila trojice dívek.
,,Co se stalo Tsubaki?"zeptala se Hermiona své kamarádky. Tsubaki se na ni podívala a zase vyprskla smíchy.
,,,Co je ti do toho Grangerová."odsekla Nomi a zase se začala tlemit. Hermiona se podívala na Ginny s Lenkou.
,,Nomi, co jsi zase vyvedla?"zeptala se Lenka a podívala se na obě tlemící se dívky. Ani jedn az nich se nemohla přestat smát.
,,Ale to víš Brumbál."pokrčila rameny Nomi a všechny se začali smát. Na druhé straně školy se však schylovalo k boji.

,,Jsi ubohej Hichigo."řekla Kira, když dvě hodiny trénovala s Hichigem. I když byl Hichigo velmi dobrý soupeř, Kira byla vždy o krok napřed.
,,Ty jedna mrňavá."zavrčel Hichi a znova na Kiru zaútočil. Kira se mu vyhnula, ale nezaútočila na něj, jak předpokládal.
,,Zkus se zamyslet. Zkus myslet, když bojuješ."řekla Kira tiše. I přes její tichý hlas ji slyšel. Zastavil se a díval se na ni.
,,Nemusíš mi radit, zvládnu to i bez tebe. Prcku."poznamenal výsměšně Hichi. To jak ji oslovil Kiro namíchlo, ale nadela to na sobě znát.
,,Hlídej si záda."ozval se za Hichim veselý hlas. Před ním stála dívka a její smaragdov oči se leskly šibalstvím a veselostí.
,,To bylo nefér."zabrblal Hichigo a začal svoje útoky věnovat Saye. S tou měl svůj boj vyrovnanější. Kira se na ně dívala a občas jim radila.
,,Zmlkni, prcku. Nekecej mi do boje."řekl Hichi a posměšný hlas se rozlehl po místnoti. Kira zaútočila na Hichiho. Někdo byl však rychlejší.
,,Neříkala jsi, že máš u boje myslet."ozval se jiný výsměšný hlas. Jeho majitel držel Kiře hůlku pod krkem. Ta se prudce otočila a mladíka odkopla.
,,Nenaparuj se Malfoy."řekla Kira a dívala se jak se zastavil, až o stěnu. Z úst mu vytekl pramínek krve a Saya se usmála.
,,Jdu na večeři, čau."rozloučila se Saya s ostaními. Kira se jen jemně usmála a podívala se na Hichiga, jež byl unavený.
,,S takovým prckem se nebudu zahazovat."řekl Draco a Hichigo se uchechtl. Tohle vyprovokovalo už i Kiru.
,,Máš pravdu. Malá, plochá, a hraje si na chytrou."řekl Hichi a Draco se zasmál. Když zahlédl Kiřin obličej, tak raději vycouval z místnosti.
,,Drž hubu."zvrčela Kira a tentokrát to byla on kdo zaútočil. Hichi se usmál a začali spolu bojovat, i když byla Kira naštvaná, dokázala se ovládnout. Hichigo zase prohrál. Ale další rýpavé poznámky si pro sebe nenechal.

Saya šla riše po chodbě. Nikdo tam nebyl, slyšela jak její boty klapaly po chodbě a tiše si k tomu zpívala svoji oblíbenou písničku. Najednou ucítila jak ji někdo strčil a ona se skutálela do místnosti vedle níž procházela.
,,Au."zamumlala a zaslechla jak někdo zamknul dveře. Rychle se k nim vydala, ale zjistila, že se nemlže dostat ven.
,,Ty idiote, jen počkej až se mi dostaneš do rukou."zahulákala Saya naštvaně. uslyšela jen tlumený smích.
,,Takže jsem tu zkejsla přes noc."zamumlala si Saya pro sebe. Posadila se na okno a začala pozorovat noční oblohu. V tu chvíli se ozvalo jak cvaknul zámek a do dveří vešel....

Kdo je Sayin zachránce??
Kdo ji tam zamknul??
Jak se oné osobě posmtí Tsubaki??
Proč se Nomi pohádá s Hermionou??
Čím Hichigo naštve Kiru, že ztratí svou schopnost sebe ovládání??
Jaké to bude mít následky??

To vše a možná ještě víc v další kapitole Jsme rozdílní a přesto stejní.

Takže kdo se chce zapsat, tak ať se zapíše nebo nemilosrdně KILL

Vaše Kiruška =*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anmee Ryuuhen Jeagerjaques Anmee Ryuuhen Jeagerjaques | Web | 18. března 2011 v 16:37 | Reagovat

... no snad si tuhle povídku někdy přečtu...

2 Amy Mystery *SB* Amy Mystery *SB* | Web | 18. března 2011 v 17:58 | Reagovat

pokračko!pokračko!! xD

3 Kotaichi Kotaichi | Web | 18. března 2011 v 18:00 | Reagovat

suprový :-)

4 Saki-san Saki-san | Web | 19. března 2011 v 14:54 | Reagovat

U mě je vyhodnocení třídění SB tak se mrkněte;-)

5 Hikari Hikari | Web | 19. března 2011 v 17:01 | Reagovat

tak to musím někdy přečíst :D vypadá to zajímavě

6 Shizuma Kyoshi Shizuma Kyoshi | Web | 20. března 2011 v 11:43 | Reagovat

krasne!! :))

7 Hichigo Ikasoruk Hichigo Ikasoruk | Web | 7. dubna 2011 v 16:31 | Reagovat

další, další :D nenapínej mě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama