Sportovní centrum aneb Shinigami sportují

17. února 2011 v 18:41 | Vyšinutá yaiostická jashinistka Kiruška xD |  One-chapter
Anotace: A tak to dopadá, když jednu šílenýmu magorovi rupne v bedně na hodině tělocviku. Pak to takhle dopadá. Tahle povídka je šílená a je to naprostá hovadina...tak doufám, že vám bude stát za přečtení =)
Prosíííím moc o kritiku a komentáře....Moc prosííííím smutně koukám a poníženě škemrám xDD
Tak si to užijte Vaše střelená vyšinutá a zdeptaná adminka Kiruška-chan =)Je sobotní ráno a v prostorné kuchyni jednoho z Shinigami domů seděli tři mladí lidé a o něčem živě diskutovali, občas se smáli.
,,To je dobrej nápad. Renji vzbuď Kiru a mi jdeme za hlavním pro povolení. Za půl hodiny sraz u brány."zavelel veselý dívčí hlas. Všichni tři se na sebe usmáli a každý si šel po svém. Mladou Sayako zase napadl bláznový nápad. Její přítel Histu souhlasil. Renji nejlepší kamarád Sayako a přítel její sestry Kiry.
,,Dobrá, máš věci?"zeptal se jí pro jistotu Renji. Ta se na něj zakřenila a uvedla sportovní tašku do vzduchu plánovali to už delší dobu.
,,Jasný, tak za půl hodiny."řekla Saya a i s Hitsu odešli. Renji dopil zbytek kafe a šel nahoru do patra kde spala jeho přítelkyně.Otevřel dveře od pokoje a vešel dovnitř. V posteli zahlédl ležící drobnou dívku, klidně spala. Na rtech měla lehký úsměv.,,Proč si toho bere tolik,ani nevím, kdy přišla"(ten má ale přehled xD)pomyslel si Renji a podíval se na ní. Spala tak sladce, že by se na ni vydržel dívat hodiny.
,,Kiruško, vstávej."zašeptal jí do ouška. Kira sebou jen lehounce škubla otočila se na druhou stranu(jaká to ignorace xD),Renji si povzdychl.
,,Miláčku vstávej, už je ráno."zašeptal znova a ona si přikryla hlavu dekou. Vzal jí deku, aby na ní viděl a jemně jí políbil do vlasů.
,,Renji nech mně prosím zpát."zamumlala a strčila hlavu pod polštář. Renji ji jemně polechtal a ona si sedla.
,,Včera jsem ty papíry dělala do pěti do rána."zašeptala a chtěla si zase lehnout. Renji ji však zachytil a přitiskl si ji k sobě.
,,Tvoje sestřička už udělala program."zašeptal a políbil jí. Kira se na něj podívala, těma unavenýma smutnýma očima.
,,Tak já, ale nejdu."zamumlala Kira a opřela se o Renjiho rameno. Ten se usmál a pohladil ji po zádech, ona se na něj podívala.
,,Co mám udělat, aby jsi šla?"zeptal se jí a udělal psí pohled. Kira si povzdechla věděla, že tuhle bitvu, asi prohrála. Nemohla odolat jeho smutným čokoládovým očím s příměsí zlata.
,,Spát mně nenecháš, viď?"zeptala se ho a on se na ni zářivě usmál. Začala si hrát s jeho rudými vlasy a dívala se na jeho nahou hruď(div mu ji neposlintala xD).
,,Ne to nenechám, prosíím."zaprosil jako malé dítě. Kira si povzdechla. Věděla, že bude muset jít, ať je to kamkoliv.
,,Fajn, tak pojďme."řekla a vstala z postele. Renji vyskočil a atočil s ní po celém pokoji, Kira se zasmála a on ji políbil. Ona mu polibek opětovala. Líbali se tam a ani jeden z nich nechtěl přestat.

,,Konečně! Můžeme vyrazit."zavýskla Sayako, když zahldla jak přichází Renji s Kirou. Hitsu si oddechl, protože se Sayou bylo k nevydržení(ano to tedy bylo  xDD)
,,Zklidni se, sestřičko."poznamenala Kira a chtěla jednu natáhnout Saya. V rámci svého rozpoložení byola pomalá a Saya ji uhnula.
,,Ha, pomalá, sestřičko."zavýskal Saya a Kira se vytočila. Tentokrát se trefila a Saye přistál ve vlasech výchovný pohlavek.
,,Zmlkni."řekla Kira mrzutě a Saya na ni vyplázla jazyk.Kira jí chtěla natáhnout další, ale otevřela se brána Senkai.
,,Dělej Kiro."houkla Saya a Kira kývla na Renjiho. Ten šel před ní a Kira šla jako poslední. Udržovala cestu pevnou a stabilní.
,,Sayo, makej nehodlám tu strávit mládí."poznamenala Kira chladně a Saya se snažila zrychlit, otočila se na ni stříbrná hlava.
,,Nebuď mrzutá Kiro, bůh ví co jsi v noci dělala."rýpnul si do Kiri, Hitsugaya. Ta se zhliboka nadechla a Renji se na ni povzbudivě usmál.
,,Něco užitenějšího než ty."odsekla KIra a podívala se na zem. Už byli skoro u východu, Kira si povzdechla a zamrkala.
,,Neboj, budeš se bavit."řekl Renji a mrknul na Kiru.,,To určitě."pomyslela si Kira a podívala se na Renjiho, který si povídal se Sayou.
,,Jo budeš se tam bavit."zavolala vesele Saya a povzbudivě se na svoji sestru podívala, ta zavrtěla hlavou.
,,Nech mrzouta, Sayo. To nemá cenu."řekl Hitsu a Kira nad něčím přemýšlela. Dívala se před sebe a neposlouchala je.
,,Ja chci, aby se jí to líbilo."řekla Saya a usmála se. Toužila po tom, aby se jednou její sestře program, který vymyslela líbil-
,,A jsme na místě."řekla Saya, když prošli půlkou Karakury. Kira se podívala na budovu před sebou a oněmněla(to se stává málokdy xD).
,,Sportovní Centrum."vyjekla asi po třech minutách(super rychlá reakce xDD). Saya se na ní usmála a její oči jiskřili
,,No tak, bude sranda."zaprosila Saya a Kira už to vzdala úplně. Protočila panenky a povzdychla, nakonec rezignovala.
,,Fajn, tak pojďme."řekla rezignovaně a Saya ji skočila kolem krku. Šťastně ji objala a začalaa s ní poskakovat po ulici.
,,Jupíííí."výskala Saya a Kira vešla dovnitř. Rozhlédla se po moderním komplexu a Saya jim mezitím vyzvedla permanentky.
,,Tak se sejdem za deset minut."řekla Saya a vzala si od Hitsu svoji tašku. Kira protočila panenky a její sestra sršela nadšením.
,,Jasně."přikývli kluci a Saya táhla Kiru k dívčím šatnám. Vybrali si skříňky vedle sebe. Saya hodila po Kiře věci.
,,To si ze mně děláš srandu."vyjekla Kira, když si prohlédla věci od Sayako. Saya se na ni usmála a sama se převlékala.
,,Bude ti to slušet sestřičko."řekla Saya a podivovala se nad střízlivostí svojí sestry. Kira se tedy převlékla do modrých minikraťásků a dlouhého volného trika, které bylo jen o odstín tmavší než kraťásky.
,,Slušíííí."vypískla Saya a pochválila se za svůj módní vkus(a Kira měla chuť ji zabít xDD). Saya se také převlékla. Měla jasné těsné triko žluté barvy s výstřihem a krátké oranžové kraťásky. Oblečení krásně ladilo s její opálou pokožkou.
,,Fajn, fajn."řekla Kira a obě si zamknuli skříňky. Saya si vyčesala vlasy do culíku.Kira si vlasy sčesala do dvou culíků a obě vyšli ven.
,,Kam teď?"zeptala se Kira, když všichni čtyři stáli u informační tabule. Prohlíželi si všechny aktivity co se dali dělat.
,,Já jdu na tenis."řekl Hitsu a políbil Sayu. Ta mu zamávala a on zmizel. Kira si povzdechla. Renji se Sayou na sebe mrkli.
,,My jdeme na fotbal."řekli oba najednou a Kira na ně koukala jako na dva magory. Jejich nadšení bylo pro Kiru nepochopitelné.
,,Měj se zlato."řekl Renji. Políbil Kiru a už byli se Syaou v tahu. Kira pokrčila rameny a podívala se na tabuli.
,,Tak tedy na badminton ."zašeptala si pro sebe Kira a šla do místnosti 3. Tam stál osamocený blond mladík.
,,Ahoj, jdeš si zahrát."oslovil Kiro. Ta se na něj podívala. Měl veselý úsměv a pěkné modré oči, Kira si vzala pálku.
,,Jo jdu. Ty nemáš s kým hrát?"zeptala se ho a mladík si odvázal mikinu, jež měl kolem pasu, mrknul na Kiru.
,,Teď už jo. Tak jdeme hrát. Jsem Naruto."řekl Naruto a podíval se na vyjevenou Kiru. Ona se na něj také usmála.
,,Tak tedy dobrá. Jsem Kira."oplatila mu představení Kira a on jí vlepil pusu na tvář. Kira se usmála (jak neobvyklé a ani mu nedala facku).
,,Tak se připrav Kiruško, rozdrtím tě."usmál se na ni Naruto a šel vyzvednout míček. Kira si stoupla na svoji půlku hřiště.
,,To se ještě uvídí."usmála se na něj. Začali hrát, oba uměli hrát velmi dobře a oba dělali chyby, po půl hodině byli schváceníi jako koně.
,,Zatím nerozhodně."řekla Kira a podívala se na Naruta. Tomu se držel veselý úsměv na rtech a Kira mu úsměv oplatila.
,,Poslendí nadhoz."řekl a oba hráli ještě tvrději. Ani jeden z nich nechtěl prohrát. Kira si ani nevšimla že je pozoruje Hitsu.
,,Vyhrálas, jsi lepší."uznal Naruto, když nevybral Kiřinu smeč. Ta se na něj usmála a objali se, Naruto vzal svoji porážku sportovně.
,,Docela dobré, prcku."ohodnotil Hitsu a podíval sen a Kiru. Ta se ušklíbla a nehodlala jeho blbou větu nějak komentovat.
,,Za tu výhru tě zvu do džus."řekl Naruto a Histu se na něj podíval. Kira odložila raketu a podívala se na Hitsu.
,,Beru NAruto, ale nejdřív si to musím vyřídít tady s tím idiotem."otitulovala Kira, Hitsugayu stejně jako vždy když ji štval.
,,Promiň, ale tahle hra je na mně moc měkká."řekl Hitsu a Kira se na něj podívala. Naruto se usmál a čekal co bude dál.
,,OK, co takhle squash?"zeptala se Kira Hitsu a podívala se na něj. Ten se ušklíbnul a odhodil si vlasy z čela.
,,Jdeme na to."řekl Histu a v očích se mu objevili soutěživé jiskřičky. Kira se na něj sladce usmála a oba vyšli před místnost.
,,Promiň Naruto, ale džus bude muset počkat."řekla Kira a NAruto se na ni usmál. Všichni tři mířili komlexem a hledali tu správnou místnmost.
,,Nevadí, budu se na vás dívat."řekl Naruto a Kira se na něj usmála.

,,Čau já jsem Saya."podravila Saya mladíka s hnědými vlasy ve sportovním dressu, podíval se na ní a také se usmál.
,,Čus jsem Kiba a taky si jdeš zahrát fotbal?"zeptal se Sayako. Saya se na něj zakřenila a vzal do ruky míč.
,,No jasný, potřebuju ukázat tomu frájovi, támhle, že i holky umí hrát."řekla saya a ukázala na Renjiho, ktrerý se vybavoval s jiným mladíkem.
,,Já ti dám fráju."řekl Renji a přátesky praštil Sayu do zad(až si skoro vyrazila dech xDD).Přišel ještě s jedním mladíkem.
,,Jsem Sasuke, fráje číslo dvě."představil se Saye. Saya se na něj usmála a všichni čtyři vyrazili na hřiště, kde nikdo nebyl.
,,Takže si dáme, dva na dva?"zeptala se Saya. Kluci kývli a Saya vzala do ruky míč a kopla do něj, trefila se přímo do brány.
,,Takže frájové, proti nám Sayo."řekl Kiba a Saya si s ním plácla.Renji se Sasukem, se připravovali na zápas, stejně jako Saya s Kibou.
,,Připravte se na porážku frajeři."řekla Saya a podívala se na Renjiho se Sasukem. Ti si plácli a podívali se na Sayu.
,,Připrav se na porážku, skřítku."řekli oba najednou a začali hrát. Obě  družstva faulovala, ale všichni čtyři si hru užívali. Stav byl nerozhodný, chvilku vyhrávali Sasuke s Renjim a pak je chvilku drtili Kiba se Sayou. Nicméně se pošťuchovali a blbli, jako malý. 
,,Nerozhodně, poslední výkop."řekl Sasuke. A oba týmy dali do hry všechno. Saya s Kibou, byli ale mazanější a díky tomu dali poslední gól.
,,Jo, vyhráli jsme."jásali oba, jako by vyhráli mistrovství světa. Skákali po hřišti jako šílení a měli obrovskou radost.
,,Jsme nejlepší."zyvýskli oba a plácli si. Renji se Sasukem se na ně dívali s notnou dávkou zděšení (jak nepochopitelné xDD).
,,Nedáme si něco k pití."navrhl Renji a podíval se na ty dva šílence hopsající po hřišti(ještě že tam nebyli doktoři  Bohnic xD).
,,Super, beru."vyhrkla Saya a podívala se na Renjiho. Ten na ni mrknul a podíval se na Sayu, ta se na něj zakřenila.
,,Tak jdeme."řekli a šli směrem k baru. Všichni čtyři spolu tlachali, po deseti minutách jim přišlo jako by se znali roky. Šli směrem k baru a u místnosti 21 potkali Hitsu.
,,Ahoj, zlato."pozdravila Saya Hitsu a polibila ho. On její polibek opětoval a zase se díval an zápas co se před ním odehrával.
,,Co to je?"vhrkl Renji a podíval se přes sklo do místnosti. Zahlédl Kiru jak hraje s Narutem squash a oba se při tom baví.
,,Kira vyhrála nade mnou ve squashi a šla si zahrát s Narutem také squash."řekl Histu. Pořád pozoroval Kiru jak poletuje po hřišti.
,,Naruto je dobrej, tenis má rád."řekl Sasuke a díval se na Naruta, jak se snažil porazit Kiru, ta mu dobře odporovala.
,,Ona hraje s klukem."vyhrkl Renji a zachvátila ho žárlivost(ach jo, chudák já xD).Saya se na něj podívala a on zaťal ruce v pěst. Kira se s Narutem objala, vyhrála a oba se smáli.
,,Jo s Narutem Uzumakim, mým nejlepším kamarádem."řekl Sasuke. Kira šla s Narutem ven z místnosti a potkali je.
,,Ahoj Renji."pozdravila se Kira s Renjim a zahlédla jak hledí na Naruta. Ten se na něj usmál a pozdravil Sasukeho.
,,Jseš mi dlužnej džus."usmála se Kira na Naruta. Ten si s ní plácl a oba se zasmáli. Naruto se seznámil se Sayou.
,,Tak počkej vemu si věci."řekl a odešel si pro tašlu s věcmi. Kira se po něm hodila jeho ručník a on odběhl pryč.
,,Ty s ním hodláš někam jí?"eptal se Renji přiškrceně. Kira se na něj zkoumavě podívala a zamračila se na něj.
,,Samozřejmě je to kamarád, ty máš taky přátele."odsekla a pořád ho rpobodávala pohledem, jaký u ní ještě neviděl.
,,Kiro, ale on tě balí a to já nepřipustím."řekl a Kira se na něj podívala. V tu chvíli přišel Naruto, zaraženě se díval na Kiru.
,,Až se uklidníš, tak za mnou přijď. Pojďme naruto."řekla Kira a odešla, Renji tam stál jako přimražený k zemi.
,,Co se stalo Kiro?"zeptal se Naruto, když zahlédl v Kiřiných očí slzy. Ta si je jedním pohybem ruky setřela z tváří.
,,Zase jeden z jeho žárlivejch výstupů."řekla Kira a smutně se na Naruta podívala. Ten se na ni povzbudivě usmál.

,,Tak tohle nebylo dobrý."řekla saya a podívala se na Renjiho, který tam stál jako solný sloup a  díval se někam do blba( jo tak teda chlapec neudělal dobře xD)
,,Ja vím."zašeptal Renji a sasuke mu dal ruku na rameno. Renji sebou škubnul jako by jím projela elelktřina a on se podíval na lidi co stáli u něj.
,,Jdeme na pití, to bude dobrý, jestli tě miluje tak ti odpustí."řekl Sasuke, ale Renji jeho slovů, nevěřil, zanl svoji přítelkyni.
,,Tak neznáš Kiru."poznamenala Saya, vědíc jak její sestra reaguje. I když tohle u ní enbyla nějak přehnaná reakce, zarazilo ji to.
,,Kira, když si něco zamane, tak neustoupí. Ta na měn bude naštvaná, ještě hodně dlouho."řekl Renji a podíval se na Sasukeho.
,,Nejak se to vyřeší."řekl Kiba všichni čtyři došli do baru. V zadním koutě seděl Naruto s Kirou a o něčem se bavili.
,,Kiro, počkej tu, jdu je na záchod."řekl Naruto, jež zahlédl Renjiho a zmizel. Kira se napila džusu a otočila se. Uviděla Renjiho a otočila se zpět.
,,Ty, pojď se mnou."řekl Naruto a výhružně se na Renjiho podíval. Ten pokrčil rameny a šel s Narutem an záchody.
,,Co chceš?"zeptal se Renji nevrle. Naruto se na něj zkoumavě podíval a opláchl si obličej vodou a Renji se na něj podíval.
,,Víš jak jí je?"zeptal se ho Naruto a zpytavě se pdoíval na Renjiho. Naruto měl strach a svoji novou kamarádku a věděl jak jí to mrzí.
,,Ne nevíš! Mrzí jí to."řekl Naruto zvýšeným hlasem. Pohled na smutnou Kiru, jej donutil udělat tento zoufalý krok.
,,Ona se tam rozbrečela, začala tam brečet!"(jak neobvyklé xD)zakřičel tentokrát již Naruto, pohled na smutnou kamarádku mu trhal srdce.
,,Takže se jí dojdi omluvit."zaječel Naruto a Renji tam stál neschopen pohybu, či slova. To bylo poprvé co na něj takhle někdo ječel(kromě Sayako, která na něj ječela denně xD).
,,Ona mně nebude poslouchat a bude mně ignorovat."odsekl Renji, nehodlal ukázat před tímhle klukem, jak ho to vlastně mrzí.
,,Já se jí ani nedivím, vlastně mně překvapilo, jak byla klidná."poznamenala Naruto nevšímajíc si Renjiho tónu hlasu.
,,Koukej se jí omluvit."řekl Naruto a odešel ze záchodů. Když vyšel ven, Kira už tam nebyla, šel si sednout k Sasukemu a ostatním.
,,Hoj Naruto, tak jak bylo?"zeptal se Sasuke svého kamaráda a Naruto si povzdechl a svezl se na židli mezi Sasukeho a Sayu.
,,Než se objevil ten debil, tak fajn. Co ty?"obrátil Naruto otázku proti Sasukemu. Saya se rohlédla a zahlédla Renjiho jak něm jde.
,,Jo bylo to fajn, jednou  si musíme zahrát fotbal."řekl Sasuke a všichni se začali živě bavit. Saya se pořád ohlížela.
,,Jdu se projít."prohlásila najednou. Zvedla se a odešla. Zbytek se tam pořád o něčem bavil, Saya se proplétala uličkami a hledala svoji sestru. Zahlédla Renjiho, jak stojí u jedné místnosti a drží ruce v pěst. Viděla Kiru s krásným mladíkem v nezávihodné pozici, a oba se u toho strašně smáli, což Renji naštvalo ještě víc.
,,To mi snad dělá naschvál."zavrčel a Saya se zasmála. Renji na ni koukal jako na zjevení, ale ona se musela prostě smát( co jiného by dělala xD).
,,Samozřejmě, že ti to dělá naschvál."vykuckala smíchy ze sebe Saya. Věděla čeho se tím KIra snaží docílit a musela uznat, že se jí to daří.
,,Tak já zase jdu."usmála se na něj a odešla pryč. Kira se ještě chvilku pošťuchovala s mladíkem a on potom odešel. Renji vešel dovnitř. Kira ho nemohla vidět a jediné co postřehla byli Renjiho rty na těch jejích, jeho vášnivý polibek mu okamžitě opětovala. Přesně na tuhle chvíli čekala(uchylačka xDD), chtěla aby žárlil tak, že udělá něco takového.
,,Ty se na nezlobíš?"zeptal se zadýchaně, když je kyslík donutil se od sebe odtrhnout, usmála se na něj a obmotala mu ruce kolem krku.
,,Vypadám na to."zašeptala a podívala se na něj. Znova ji políbil a oba se na sebe usmáli. Zamilovaně hleděli jeden druhému do očí.
,,Necicmejte se tady furt, jdeme si zahrát volleyball."houkla Saya a oni oba se na ni otočili, usmáli se na sebe a ruku v ruce šli s ostatními.
,,Takže já, Kiba, Renji a Hitsu."řekla Saya a šla pro míč. Kira se podívala na směr, kam Saya a odešla a usmála se.
,,Dobrá tak já si teda beru tady namachrovanýho fráju a svoje zlatíčko."řekla Kira a odešla za Sayou do nářaďovny.
,,Sayo."ozvala se Kira a Sayina hlava na ni vykoukla. Kira se na ni usmála a Saya na ni vykulila oči, nevěřila svým očím.
,,Co je Kiro?"zeptala se Saya a podívala se na svoji sestru. Ta k ní přišla a objala jí(se Kira překonala xD) a Saya vykulila oči.
,,Vybrala jsi skvělej program."zašeptala Kira a Saya se málem rozbrečela. Objala Kiru ještě pevněji a doopravdy se rozbrečela.
,,Děkujíííí."zavýskla Saya a začala poskakovat s Kirou po nářaďovně, Kira vzala mí a Saya s ní povyskakovala až ven.
,,Tak jdeme hrát."řekla Kira a každý si stoupnul na svoje místo. Kira se usmála a Renji se usmál na ní a všichni se zasmáli.
,,Ten kdo prohraje vymyslí program ne večer, co ty na to Renji."usmála se Kira na svoji lásku a on se na ni zakřenil.
,,Sázka! Sázka! Sázka!"začali skandovat všichni a KIra se provokativně usmála na Renjiho, ten se usmál na ní.
,,Beru a už se těším na večer."řekl Renji a začali hrát. Hra byl tvrdá a sázka jí dala větší šmrnc, všichni si hru užívali a oba týmy chtěli vyhrát. Nakonec se však k vítezství za velké pomoci Sayako dopravil jejich team. Smeč, kterou dala Saya se nedala vybrat.
,,Těším se na večer zlato."řekl Renji a Kira k němu přišla. Stoupla si na špičky a vzala si jeho hlavu do svých dlaní. Začala ho tam jemně líbat, on přistoupil najejí hru a její polibky opětoval.
,,Óóóóóóóóóóóóóch."ozvalo se ode všech přítomných. Kira se podívala na Sayu a ta se na ni zakřenila, Kira si vzpomněla na hodinky.
,,Musíme jít, do sprch."zavelela a všichni se vydali do sprych, holky ddo dívčích a kluci do chlapeckých, Kira se pořád přiblble usmívala(ach ti zamilovaní xDDD)
,,Já vím, že by jsi šla raději s Renjim."rýpla si Saya a Kira ji to odkývala(ta je blbá xDD), hned na to si uvědomila co udělala.
,,Nech si své chabé výmluvy pro někoho jiného."poznamenala Saya a obě vyšli před sportovní centrum, svítilo sluníčko a dívky čekali až přijdou kluci(šneci pomalý xDD)
,,Tak se loučíme."řekli Sasuke, Naruto a Kiba. Kira přešla k Narutovi a objala ho. On jí také a lípnul jí pusu na tvář, což u Renjiho vyvolalo dlaší vlnu žárlivost(žárlivec jeden xD).
,,Tak se měj Naruto i ty frájo."řekla Kira a podívala se na Renjiho a jemně se na něj usmála, věděla že zase žárlí.
,,Jo mějte se klucííí!!"řekla Saya a se všemi třemi se objala. Poté se všichni čtyři vydali zpět do Soul Socienty, kde se celý den nic nedělo. Byl už večer a dvojice se rozešli domů. Kira splnila svoji prohranou sázku, což si Renji náležitě užil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amy Mystery *SB* Amy Mystery *SB* | Web | 18. února 2011 v 9:27 | Reagovat

sugoiiné :)

2 Anmee Ryuuhen Jeagerjaques Anmee Ryuuhen Jeagerjaques | Web | 18. února 2011 v 15:50 | Reagovat

... XDD.... hihi ;-)

3 Saki-san Saki-san | Web | 19. února 2011 v 18:25 | Reagovat

u mě je důležité upozornění pro SB!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama