Povídání

6. ledna 2011 v 20:09 | Šílenej psychopat Kiruška-chan...=D |  Kiruška
Tak je tu první officiální výkec.
Jinak vás zde všechny vítám a doufám, že se vám zde bude líbit. Je to tu nové a proto tu není nic moc článků. To se časem spraví. Budou zde přibývat povídky, obrázky ale i písničky a různé informace o všem možném.
Takže dneska přes noc přibydou všechny díly Království naděje. Z povodních lidí se mi přihlásili tři lidi a proto, kdo by chtěla se přidat do této povídky, tak přiberu dva lidi. Kdo by chtěl ať napíše do komentářů a já mu dám na blogu vědět. Stejně si myslím, že se nikdo nepřihlásí, ale pokud by někdo chtěl má tu možnost.
Jinak by zde měli přibývat články tak dvakrát až čtyřikrát týdně. Budu se snažit dělat tyhle výkecy každý den, jen takové malém dění. Aby jste se zasmáli a řekli si ,,Ta adminka je debil." xDD...jen krátké věci co se dělo a bude dít.
Obíhání SB se bude konat 2krát týdně. Jednou já (Kiruška) a jednou moje Nii-cha Sayuška....tak se nelekněte dvou jmen. Páč jsem donutila svoji sestru, aby vás taky začala obíhat a něco si od vás například přečetla. Jsem to já génius xD.
Nejvíce článků bude přibývat o víkendech a příští týden nic moc nečekejte. Už teď jsem úplně grogy což se odvíjí na mojí náladě. Jsem na všechny strašně milá a příjemná(ironie). Ve škole se zbláznila....mám to ale debilní školu. Přiští týden nebudu zase dělat nic jinýho než se učit. Mám hodně na hraně Češtinu a tak ji potřebuju vylepšit. Už teď zase dělám referát na ČJ. Strašná zábava, raději bych psala povídky. Ale nejde to.
Takže se s hrnkem jahodovho čaje s tabulkou čokolády zase vrhnu do učení a přidám sem postupně Království Naděje.
Doufám, že nikdo z vás se takhle nešprtá jako já. POkud ano tak upřímnou soustrast a těm co ne tak to nechtějte zažít.
Tak se tu s vámi loučí vaše vystresovaná naprosto nevyspalá a úplně bez energie strašně milá a všemi nenáviděná adminka Kiruška-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ZuZzikos ZuZzikos | E-mail | Web | 27. září 2011 v 17:55 | Reagovat

Good článek, ale nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko....:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama