Království naděje Prolog

8. ledna 2011 v 23:20 | Vyšinutá yaiostická jashinistka Kiruška xD |  Království Naděje
Tak jsem se dokopala dát sem Prolog. Snad si ho alespoň někdo přečte....=))Bylo slunečné odpoledne. Slunce v tomto kraji vždy svítilo. Vždy bez jediného mráčku. Byla tu příjemná teplota. Krásně zelené trávníky. Uprostřed vždy písčitá cesta. Po níž šlo právě několik lidí. Přeněji řečeno devět. Osm krásných dívek. V jejich čele šl chlapec. Jediný z celé skupiny. Jejich jména nejsou nyní důležitá. Jejich ůděl je mnohem důležitější. Každý je z jiného národa. Jsou tak rozdílní a přesto jsou tady.
Kráčejí po písečné cestě až na její konec. Zde přešli na krásně udržovaný trávník. Všude kolem byl cítit jarní vzduch. Každý by si toto místo hned zamiloval. Šli dál a narazili na královninu matku Katherin.Zastihli ji právě při vyjížďce na koni.
,,Dobrý den vaše Výsosti."pozdravili ji slušně. Její Výsost lehce kývla hlavou, jako, že je vzala na vědomí. Šli dál až dorazili k honosnému domu. Z něhož právě vyšla mladá žena. Byla honosně oblečená. Byla neuvěřitelně krásná.
K
Každý si ji vážil. Nejen pro její krásnu. Byla i spravedlivou a hodnou královnou. Všichni s epřed ní uklonili v povinném 60 stupňové úklonu. Královna kývla a šla na zahradu. Oni ji následovali. Na zahradě stál stůl plný občerstvění. Královna usedla do čela a ostatní si sedli jak se jim chtělo. Jelikož se neznali, tak si nějak posedali. Jen Dvě dívky si sedli záměrně spolu.
,,Takže jste tu doufám všichni."zeptala se královna a několik sedících protočilo panenky. Většinu to vypadalo jako by to nudilo.Všichni kývli.
,,Jste tu, aby jste zachránili náš magický svět. Jste vyvolení. Jste tu aby jste nás zachránili. A pro vaši bezpečnost odejdete odsud. Půjdete na místo zvané Bradavice. Je to škola vyučující kouzla." řekla a zřejmě čekala na reakci publika. Několik z nich jen zalapalo po dechu.
,,To jako, že máme opustit svůj domov uprostřed otevřené války."zeptalo se jedno z děvčat. Všichni k ní obrátili svůj zrak.
,,Ano. Odejdete. Bdete se cvičit a rozvíjet. Aby jste nás potom mohli zachránit."řekla. Mluvila pořád stejně. Nikomu se to nelíbilo. Jen dvě dívky. Dvě, které se tam jedině znali na sebe spiklenecky mrkli.
,,Teď si prosím vemte své věci a odberte se k bráně, kde vás přemístíme do Bradavic. Tam na vás někdo bude čekat a vše vám vysvětlí. Nyní si pospěšte."řekla Královna vstala od stolu. Všichni také vstali a znova se uklonili. Nyní níž, aby královně vyjádřili úctu. poté si každý vzal věco a všichni zamířili k bráně, jíž se sem dostali.

,,Jak já tu ježibabu nesnáším."řekl jediný chlapec v dívčím kolektivu. Několik dívek se na něj otočilo.
,,Víš co, vem si věco pojď, ty jeden brumlale."řekla mu jedna z dívek. Chlapec so odfrkla chtěl jí oponovat. To však nestihl, protože se ocitli u brány. Zde je přemístili do Bradavic.

Když se ocitli na jinm místě, kde dosud žili. Bylo to místo tolik jiné. Byla tu zima, chladno a hrozné vlhko. Tam už na ně čekali dva muži.  Jeden z nic byl ošuntělí a druhý byl takový živější. Vypadali, že jsou ve stejných letech. O něčem si povídali. Když však koněčně spatřili ty na kter čekali, spěšně se k nim vydali.
,,Vítejte."řekli shodně a všichni se podívali na temnou oblohu. Všem hlavou prolétla jediná myšlenka.
Jsem zvědavý jaký to tu je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mika-sama mika-sama | E-mail | Web | 12. srpna 2011 v 9:21 | Reagovat

To zní zajímavě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama